Stříbrné šperky s drahými kameny

 

Drahé kovy se často kombinují s drahokamy, polodrahokamy nebo krystaly. Také přemýšlíte o pořízení stříbrného šperku s pěkným kamenem? Můžete vybírat z dražších i levnějších variací, které vás nadchnou svou jemností, nápaditostí a samozřejmě i rafinovaným provedením. Kameny v čiré, tmavé, růžové nebo třeba v tyrkysové barvě se vám jistě zalíbí a i jinak obyčejné stříbrné šperky si získají vaši pozornost.

Zirkony nebo krystaly Swarovski

Tyto dva typy kamenů jednoznačně patří mezi ty cenově dostupnější. Stříbrné šperky v jemném provedení s růžovými, světle modrými nebo zelenými kameny se vám jistě zalíbí. Sluší ženám každého věku. Ať už pracujete, studujete nebo hledáte pěkný šperk pro svou malou dcerku, stříbro s kamenem v některém z těchto úžasných a jemných barevných odstínů, se vám jistě zalíbí. Kromě tradičních stříbrných šperků zde najdete také stříbro rhodiované, které vydrží déle lesklé i bez speciálního čištění. Stříbrný šperk tak vypadá téměř jako šperk z bílého zlata.

Stříbrné šperky s kameny také pro muže

Onyx, keramika a další tmavé kameny vypadají velmi elegantně. Sluší především mužům, ale ženám dodají šarm, eleganci, ba dokonce jim propůjčí tajemnou vizáž. V černých variacích můžete zakoupit náramky, prsteny nebo řetízky a z nich sestavit luxusní soupravy stříbrných šperků.

Jak se starat o šperky s krystaly

Tyto stříbrné šperky byste nikdy neměli vystavovat extrémně vysokým teplotám ani přímým slunečním paprskům. Vyhnete se tak poškození šperku, jako je prasknutí kamene nebo vyblednutí. Některé přírodní materiály je obvykle nutné chránit před vlhkostí a stříbrný šperk si například sundat, když si jdete umýt ruce nebo když se věnujete různým domácím pracím. Některé materiály rovněž můžete poškrábat. Tyto rýhy jsou však většinou opravdu jen minimální a na stříbrných špercích obvykle nejsou na první pohled vidět.

Můžete zanechat komentář, nebo trackback z Vaší stránky.

Přidat názor/komentář