Rozmanité využití Bachových esencí

 

Bachovy esence jsou speciální kapky, které vám pomohou odbourat stres, agresi, napětí, závist a další negativní emoce či povahové vlastnosti. Bachovy esence může užívat opravdu každý – i děti nebo zvířata. Jedná se o speciální výtažky z vybraných květin, keřů a stromů, které vycházejí z původní receptury Dr. Bacha.

Kvalitní Bachovy kapky značky Healing Herbs můžete zakoupit v obchodě Léčivá zahrada, který mimo jiné nabízí také speciální krizové kapky, detoxikační náplasti nebo knížky úzce související s životním stylem. Za naše doporučení stojí právě Bachovy krizové kapky, které vám pomohou zvládnout napjaté životní situace.

Bachovy kapky dále pomáhají v rekonvalescenci, a to jak z fyzické, tak i z psychické stránky. Pomohou zvládnout například porod, strach nebo šok. Mezi ty nejznámější patří topol osika, kaštan červený, habr obecný, rožec nebo oliva. Každé kapky mají specifické účinky a mohou se vzájemně kombinovat. V e-shopu www.lecivazahrada.cz vám je samozřejmě namíchají i na míru, dle vašich konkrétních požadavků.

Můžete zanechat komentář, nebo trackback z Vaší stránky.

Přidat názor/komentář