Podzimní detoxikace organismu

 

Podzim se u mnoha lidí nese ve znamení detoxikace. Očistu můžeme dopřát našemu celému tělu. Nejčastěji se detoxikuje žaludek a střeva, ledviny a také játra. Jaký orgán je pro vás problematicky, většinou už sami víte. Podnětem k detoxikaci může být například nadměrné nadýmání, bolesti žlučníku, prodělaná žloutenka nebo třeba nedostatečná funkce ledvin.

Očista organismu by měla probíhat především v závislosti na vašem každodenním jídelníčku. Vyřaďte z něj zbytečné cukry, bílou mouku a ztužené tuky. Zaměřte se na dostatek čerstvého ovoce, zeleniny a dalších kvalitních potravin bohatých na vitamíny a minerály. Na problematiku detoxikace se zaměřuje web s příznačným názvem Očista a detoxikace organismu.

Pro osoby, které trápí nějaké jaterní problémy, je velmi důležitá detoxikace tohoto specifického orgánu. Pokud trpíte například ztučněním jater, s jejich očistou dlouho neváhejte. Na játra je velmi vhodná bylinka se jménem ostropestřec mariánský. Při detoxikaci jater ho můžete užívat ve formě čaje nebo oleje.

Můžete zanechat komentář, nebo trackback z Vaší stránky.

Přidat názor/komentář