Parfémy Channel jako dárek

 

Když chcete sebe, někoho blízkého a nebo známého obdarovat, jednou z možností je také parfém a nebo parfémová voda. Parfémová voda má oproti parfému nižší koncentraci vonných látek. Rozdíl je také v ceně přičemž parfémové vody bývají levnější.

Problém při darování parfému může být to, že některé vůně se nemusí líbit každému, najdeme ale i parfémy s univerzálními vůněmi oblíbenými většinou žen / mužů. Známou značkou v oblasti parfémů a kosmetiky vůbec je francouzská značka Channel parfums. Značka Channel bývala v počátcích spojována zejména s módními oděvy a oděvními doplňky. Jako mnoho dalších značek i Channel má za sebou rozšíření produktové řady právě i o parfémy Channel.

Jedním z nejznámnějších je asi parfém Chanel N°5, který stále patří mezi ty nejvíce žádané. Pokud chceme uvést další parfém od Channel, může to být například “Chanel Coco Mademoiselle”, luxusní parfém se svěží a smyslnou vůní. Můžete zkusit své štěstí a pokusit se tento parfém získat, podívejte se na stránku Soutěž o Chanel.

Můžete zanechat komentář, nebo trackback z Vaší stránky.

Přidat názor/komentář