Oriflame

 

Oriflame

Určitě jste se už někdy setkala s kosmetikou Oriflame. Ať už vy nebo vaše kamarádka jste ji někdy vyzkoušela. Prolistujte si katalog třeba on-line na našich stránkách. Pro vaše potěšení zjistíte, mnoho novinek co vám katalog přináší. Je rozdělen do několika částí, Na  začátku katalogu vždy najdete novinky, následuje dekorativní kosmetika a tělová a pleťová kosmetika. Pokud začnete katalog prolistovávat zezadu narazíte na výrobky denní potřeby za super ceny.

Oriflame

Například v katalogu č. 5 na zadní straně najdete sprchové gely za pouhých 45 Kč. řada Discover vám nabízí tři druhy sprchových gelů, třešňový, švestkový a mango. Obsah balení 250 ml, skvělý i na cesty. Vyzkoušejte i novou řadu tělové kosmetiky s vůní růže. Růže je považována za nejromantičtější  květinu světa.

Vaše sny

Máte svá velká přání, které se vám zdají v tuto chvíli finančně nedosažitelná? Udělejte s tím něco. Začněte podnikat s Oriflame a budete mít možnost plnit své velké sny. Tvořte skupinu svých poradců a bonus z prodeje bude váš. Pokud vás zajímá více informací jak tvořit své podnikání s kosmetikou, kontaktujte nás.

Můžete zanechat komentář, nebo trackback z Vaší stránky.

Přidat názor/komentář