Oriflame

 

Oriflame

Kosmetikou můžete vyjádřit svou ženskost a půvab. Určitě není na škodu používat tělový krém ve stejné vůni, jako vaše toaletní voda. V Oriflame nabídce najdete ve stejné vůní tělový krém, toaletní vodu i deodorant ve spreji nebo v kuličce. Nabídek celých kosmetických sad nejdete v katalogu mnoho. Ať už máte ráda sladké vůně, sportovní nebo kořeněné. Např. vůně Elvie je kombinace citrusů, jemné bílé květy a pižma.  Příjemná svěží vůně.

Oriflame

Dopřejte si i šperky, které najdete v každém katalogu. Šperky od Oriflame  jsou pravidelně v celé sadě a to náramek, náhrdelník i náušnice. I modní doplňky najedete  v katalogu, jako jsou kabelky, deštníky, šátky nebo třeba peněženky.  Firma myslí i na může, kteří si jistě přijdou na své.  V nabídce jistě najdete inspiraci na jaro.

Krásná pleť

O krásnou přirozenou pleť je třeba pečovat. Krásná pleť není samozřejmostí. Kvalitní pleťová kosmetika Oriflame je již ověřena mnoha zákazníky. Nevíte, který krém je  vhodný pro vaši pleť?  V katalogu u pleťové kosmetiky vždy najdete  vpravo nahoře poznámku, doporučený věk např. +35.

Můžete zanechat komentář, nebo trackback z Vaší stránky.

Přidat názor/komentář