Omlazení kůže Youngface

 

Připadáte si stará v obličeji? Už to není to, co to bývalo? Vrásky kolem očí či pusy? Potřebujete se zbavit vrásek, navrátit mladost a zdraví Vaší kůži na obličeji? Zkuste metodu omlazení obličeje Youngface.

Omlazení kůže na Vašem obličeji  pomocí metody Youngface je plasticko-léčebná omlazovací masáž, díky níž se začne kůže sama regenerovat. Říkáte si, jak Vás může masáž zbavit vrásek a navrátit mladost a zdraví Vaší kůži? Tato technika Vám pomůže pozastavit proces stárnutí, zastavit tvoření nových vrásek a vyhladit ty staré, zbavit nečistot a škodlivin. V Rusku tato metoda získala název “tonizační uvolnění”.

To je spojeno s radikální technikou masáže obličeje, která je založena na specifických pohybech speciálně maséra. Tato unikátní metoda spouští procesy hloubkového očištění od nečistot a zplodin se kterými se potkáváme každý den. Metoda bez drastických zásahů do kůže nastartuje kůži tak, aby se čistila sama. Bez jehel či řezání. Kůže začíná sama od sebe pracovat, čistit se a to vše jako kdyby Vám bylo zrovna 20 let. Stačí pouze 4 procedůry Yougface a Vaše kůže se sama nastartuje k čištění sebe sama.

Říkáte si, že již během 4 týdnů není možné vidět výsledky práce maséra a Vaší kůže? Ale ano, jsou vidět výsledky. Masáží se zlepšuje žilní průtok, to znamená, že se začínají očišťovat  spodní vrstvy. Ale Vaše kůže je nastartovaná, takže nebude trvat dlouho a Vaše kůže bude celkově omlazená. Říkáte si, jestli tato metoda Youngface dokáže jen zbavit Vaší kůže vrásek a nedokonalostí? Tato metoda toho umí co se týče zdraví mnohem více. Posiluje mimické svaly či zlepšuje pevnost a pružnost kůže. Metoda Vám i zlepší prokrvení v oblasti obličeje, takže pro proceduře budete doslova “zářit”. Nejde jenom o to, že se Vám zlepší funkce a vzhled Vaší kůže, ale taky uvolňuje nahromaděný stres v nervech a to znamená, že masáž pro Vás bude relaxací.

Nyní si asi řeknete, že na masáži budete muset strávit celý den. Ale to není pravda, 1 seance metody Youngface Vám zabere 1h 20min. Že to není dlouho? Proč si tedy neužít relaxaci u masáže a přitom i vypadat hezky? Proč nevyužít metodu, která je pro Vás příjemná a bezbolestná?

Můžete zanechat komentář, nebo trackback z Vaší stránky.

Přidat názor/komentář