Máte překyselený organismus? Pomoc hledejte v přírodě

 

Překysení organismu představuje v současné době velkým problém. Překyselení je důsledkem špatné životosprávy a nedostatku ovoce a zeleniny v naší stravě. Pokud tedy chcete odkyselit svůj organismus, začněte změnou jídelníčku. Vyřaďte z něj bílou mouku, rafinovaný cukr a omezte živočišné tuky. Naopak přidejte na ovoci a zelenině. Nezapomeňte ani na dýňová a slunečnicová semínka nebo na sojové produkty.

Při odkyselení organismu je důležité naslouchat svému tělu. Ani zásaditý stav v našem těle totiž není zdraví prospěšný. Ideální je nastolit u orgánů takzvanou acidobazickou rovnováhu, kdy bude vaše pH zhruba 7. Pokud si jej doma měříte, nezapomeňte zohlednit, že se pH během dne mění – ideální je měřit 1 hodinu před jídlem nebo 2 hodiny po jídle.

Při překyselení organismu můžete vyzkoušet také šťávu z aloe vera. Tento sukulent blahodárně působí na náš organismus. Účinky aloe vera jsou velmi rozmanité a rostlina se tak hodí nejen na vnitřní užívání,ale také jako zevní pomoc při poškození kůže – popáleninách, vyrážkách apod.

Můžete zanechat komentář, nebo trackback z Vaší stránky.

Přidat názor/komentář