Je třeba se bát cholesterolu?

 

Dobrý den, vědci v několika studiích zjistili že stres působí negativně na naše tělo, proto by mohlo být vhodné říci že strach z cholesterolu bychom neměli mít. Pokud máme ale zvýšený cholesterol určitě bychom se měli zajímat jak změnit naší životosprávu abychom svůj stav zlepšili. Již několik studií prokázalo že extrémní diety kdy trápíme svůj organismus a upíráme mu třeba několik potravin najednou náš stav nemusí zlepšit ale mohou ho i zhoršit. Proč? Protože našemu tělo nedáváme všechny potřebné věci které potřebuje ke své optimální funkci.

Dále najdete odkazy na zajímavé články ke studiu o Cholesterolu. Pokud by někdo z Vás našel odkazy na stránky s některými vědeckými studiemi vlivu Cholesterolu a věcí kolem toho, prosím pokud můžete, podělte se v komentářích!

http://beta-glucan.wz.cz/info/lekar_3.htm - O Cholesterolu hlavně v druhé části článku

http://www.sportvital.cz/zdravi/vyziva-a-zdravi/orechy-a-mandle/orechy-snizuji-cholesterol-v-krvi/ - Možná zkuste do jídelníčku zařadit více ořechů, třeba na koláč, do ovesných vloček a podobných věcí, nebo jíst jen tak. My máme na zahradě ořešák, ale vylupovat to nikdo nechce. drahé jsou samozřejmě jako ***.

http://www.blog-fitness.cz/fitness-clanek-sest-druhu-potravin-ke-snizeni-cholesterolu/ - Zde pár přírodních potravin, které pomohou snížit hladinu cholesterolu. Vězte však že cholesterol je také pro naše tělo důležitý. Vaším cílem možná není ho zničit, ale změnit stravovací návyky.

Můžete zanechat komentář, nebo trackback z Vaší stránky.

Přidat názor/komentář