Hubnutí s řasou Chlorella

 

Jedny z největších problémů dnešní doby – stres, nedostatek pohybu a špatná životospráva, se podepisují téměř na každém z nás. I přesto, že narůstá tendence zlepšit kvalitu potravin, se zvyšuje množství lidí trpící obezitou a nadváhou a to zejména v prosperujících zemích, kde se očekávají spíše lepší životní podmínky. Opak je pravdou – chodíme do fast foodu a stravujeme se spíše nezdravě. V našem těle se ukládají toxiny a látky, které nám později způsobují potíže.

Jak ukazují studie – nadváha a nemoci spojené s ní jsou výsledkem nedostatku důležitých vitamínů, minerálů a bílkovin, které naši předci přijímali automaticky v přirozeně vyvážené stravě (čárstvé ovoce, zelenina, maso z vlastních chov atd. Naše těla s přemíry průmyslových potravin a geneticky modifikovaných surovin trpí, nejsou v pořádku a dochází k problémům s váhou.

Vědci tedy přichází s alternativními zdroji těchto potřebných látek.
Jedním z nich je vzácný dar přírody – řasa Chlorella. Chlorella je jedinečný dar z přírody, který obsahuje obrovské množství látek potřebných pro naše tělo. Chlorela vyčistí naše tělo od škodlivin, působí antioxinačně díky obsahu látek jako vitamín C, vitamín A, betakarotén a dalších. Při hubnutí tělo takové látky potřebuje v maximálním množství. Nic jiného, co by zároveň dodávalo živiny ve velmi vstřebatelné formě a zároveň odstraňovalo škodliviny s těla neexistuje.

Chlorella existuje ve více variantách. Většina variant se liší množstvím vstřebatelnosti. Existuje chlorella, která prošla výzkumem a pěstuje se zde v Česku a je označena jako Chlorella SP. Tato verze chlorelly má obrovskou vstřebatelnost. Zpracovává ji česká firma Queen Euniké a jedná se o čistě přírodní produkty s certifikaci nejvyšší kvality při zpracování – GMP. Tyto produkty nabízí e-shop cistamedina.cz jednak v samostatném doplňku stravy, ale také jako speciální balíčky určené efektivní hubnutí z pohodlí domu.

Chorella je pro vás ideální zdroj, který nejen efektivně tělu pomůže zpracovat tuky, ale také ho očistí a detoxikuje od všech složek, které denně přijímáme potravou, vzduchem či vodou a navíc je pro vás účinná prevence proti různým nemocem. A hlavně, hubnete přitom!

Můžete zanechat komentář, nebo trackback z Vaší stránky.

Přidat názor/komentář