Buďte krásná jako modelka

 

Snad každá žena chce být krásná. Dokonalé křivky, husté kadeře a čistou pleť vám částečně zajistí genetika. Pokud ale nejste přirozeně dokonalá, nezoufejte, vše můžete snadno změnit. To, jak vypadáme, výrazně ovlivňuje náš jídelníček. Dopřejte si 5 až 7 porcí jídla během dne a každý nový den odstartujte velkou snídaní bohatou především na komplexní sacharidy.

Abyste vypadala jako modelka, nezapomeňte také na pohyb, který přispěje k rozvoji svalů, správnému držení těla a zlepšení fyzické kondice. Můžete plavat, běhat nebo chodit několik kilometrů denně. Klidně čas od času navštivte posilovnu a vyrýsujte si svaly na rukách nebo zádech. Zpevněte své bříško a také zformujte zadeček.

Pokud už perfektně vypadáte a začínáte přemýšlet o kariéře modelky, oslovte například známou českou modelingovou agenturu LB Models company, která spolupracuje s předními fotografy a vizážisty. S dokonalými křivkami se můžete účastnit různých módních přehlídek, společenských akcí a galavečerů. Třeba to dotáhnete až mezi profesionály.

Můžete zanechat komentář, nebo trackback z Vaší stránky.

Přidat názor/komentář